4 varianten
op basis van materiaal
Huis Frias
€ 7.501
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Rollenspel, Speelhuis, Zitten |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 3,1 x 2,2 x 2,2 m |
| Valzone | 2,9 x 2,6 m |
| Obstakelvrije zone | 6,1 x 5,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Zwaarste onderdeel | 52,1 kg |
|---|---|
| Grootste onderdeel | 1,6 x 0,6 x 0,7 m |
