Combinatietoestel Twee torens
€ 33.617
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | RVS |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Glijden, Klimmen, Klimtoestel |
| Valhoogte | 2,0 m |
| Afmetingen | 5,7 x 4,8 x 4,5 m |
| Valzone | 7,7 x 8,8 m |
| Obstakelvrije zone | 7,8 x 9,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
