4 varianten
op basis van materiaal
Balkjesbrug
€ 1.736
Toestelinformatie
| Leeftijd | 3 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Balanceren, Klimmen, Straatspelen |
| Valhoogte | 0,3 m |
| Afmetingen | 2,5 x 0,6 x 1,8 m |
| Valzone | 5,3 x 3,0 m |
| Obstakelvrije zone | 5,3 x 3,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 44 kg |
| Grootste onderdeel | 2,5 x 0,6 x 0,6 m |
