Paddenstoel H=47cm, Ø=41cm
€ 721
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Balanceren, Rollenspel, Springen, Zitten |
| Valhoogte | 0,4 m |
| Afmetingen | 0,5 x 0,5 x 0,4 m |
| Valzone | Ø 3,5 m |
| Obstakelvrije zone | Ø 3,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
