4 varianten
op basis van materiaal
Kasteel Akershus
€ 7.926
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Klimmen, Rollenspel, Speelhuis |
| Valhoogte | 1,3 m |
| Afmetingen | 3,6 x 2,7 x 2,5 m |
| Valzone | 6,1 x 5,0 m |
| Obstakelvrije zone | 6,3 x 5,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
