BOERgrafique poef blaadjes
€ 492
Toestelinformatie
| Leeftijd | 0 - 80 |
|---|---|
| Basismateriaal | Hardhout |
| Speelfuncties | Bank, Zitten |
| Valhoogte | - |
| Afmetingen | 0,5 x 0,5 x 0,5 m |
| Valzone | - |
| Obstakelvrije zone | - |
Plaatsingsinformatie
| Zwaarste onderdeel | 13,35 kg |
|---|---|
| Grootste onderdeel | 0.5 x 0.5 x 0.1 m |