5 varianten
op basis van materiaal
Poppentheater Kasteel Harlech
€ 6.384
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Rollenspel |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 2,3 x 1,7 x 2,1 m |
| Valzone | 2,6 x 2,0 m |
| Obstakelvrije zone | 5,4 x 4,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 52,1 kg |
| Grootste onderdeel | 1,3 x 0,9 x 0,6 m |
