7 varianten
op basis van materiaal
Taludglijbaan breed H1.95
€ 7.106
Toestelinformatie
| Leeftijd | 6 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Glijden |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 3,8 x 1,2 x 1,8 m |
| Valzone | 6,8 x 4,3 m |
| Obstakelvrije zone | 6,8 x 4,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
