Klimbaan 2,5 meter hoog
€ 8.980
Toestelinformatie
| Leeftijd | 8 - 80 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Klimmen, Klimtoestel, Klimwand |
| Valhoogte | 2,1 m |
| Afmetingen | 2,4 x 2,3 x 2,5 m |
| Valzone | 7,4 x 5,3 m |
| Obstakelvrije zone | 7,4 x 5,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
