Oerboerderij
€ 12.637
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Glijden, Klimmen, Klimtoestel |
| Valhoogte | 1,7 m |
| Afmetingen | 9,4 x 2,8 x 3,3 m |
| Valzone | 12,9 x 6,2 m |
| Obstakelvrije zone | 12,9 x 6,2 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
