Balanceertouw
€ 3.098
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren |
| Valhoogte | 0,6 m |
| Afmetingen | 3,9 x 0,5 x 0,6 m |
| Valzone | 3,5 x 7,1 m |
| Obstakelvrije zone | 3,5 x 7,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
€ 3.098
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren |
| Valhoogte | 0,6 m |
| Afmetingen | 3,9 x 0,5 x 0,6 m |
| Valzone | 3,5 x 7,1 m |
| Obstakelvrije zone | 3,5 x 7,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |