2 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel Havik
€ 13.844
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Glijden, Klimmen, Klimtoestel, Schommelen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 7,6 x 5,8 x 3,1 m |
| Valzone | 10,4 x 9,2 m |
| Obstakelvrije zone | 11,2 x 9,6 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Zwaarste onderdeel | 28 kg |
|---|---|
| Grootste onderdeel | 3,7 x 0,5 x 0,5 m |
