Combinatietoestel Ibis
€ 18.438
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 8,1 x 5,5 x 4,3 m |
| Valzone | 11,6 x 8,6 m |
| Obstakelvrije zone | 11,6 x 9,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 28 kg |
| Grootste onderdeel | 4,8 x 1,0 x 0,5 m |
