2 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 10.831
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Glijden, Klimmen, Klimtoestel |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 5,7 x 3,4 x 3,1 m |
| Valzone | 8,6 x 6,1 m |
| Obstakelvrije zone | 8,9 x 6,6 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 225 kg |
| Grootste onderdeel | 3,7 x 1,8 x 1,8 m |
