4 varianten
op basis van materiaal
Speelhuis Lanuza
€ 3.962
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Rollenspel, Speelhuis |
| Valhoogte | < 0,6 m |
| Afmetingen | 1,6 x 1,5 x 1,8 m |
| Valzone | 4,6 x 4,5 m |
| Obstakelvrije zone | 4,6 x 4,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 38 kg |
| Grootste onderdeel | 1,4 x 1,1 x 0,1 m |
