2 varianten
op basis van materiaal
321Start! Cijferkring
SKUPST.400.013
ProductcategorieLespakket
ProductlijnAdventure Play
€ 1.546
Toestelinformatie
| Leeftijd | 2 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Overig |
| Speelfuncties | Balanceren, Bewegen, Educatie, Springen |
| Valhoogte | n,v,t, |
| Afmetingen | 3,10 x 3,10 x 3,50 m |
| Valzone | 3,10 x 3,10 m |
| Obstakelvrije zone | 3,10 x 3,10 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
2 varianten op basis van materiaal
-
3 varianten op basis van materiaal
-
2 varianten op basis van materiaal
-
2 varianten op basis van materiaal
-
3 varianten op basis van materiaal
