4 varianten
op basis van materiaal
Dorp Teruel
€ 17.221
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Klimmen, Rollenspel |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 5,1 x 4,0 x 3,0 m |
| Valzone | 7,6 x 6,5 m |
| Obstakelvrije zone | 8,1 x 7,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
