Wip Adelaar
€ 5.114
Toestelinformatie
| Leeftijd | 2 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | RVS |
| Speelfuncties | Wippen |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 3,2 x 0,3 x 0,8 m |
| Valzone | 5,2 x 2,3 m |
| Obstakelvrije zone | 5,2 x 2,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 35 kg |
| Grootste onderdeel | 3,2 x 0,6 x 0,4 m |
