3 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 5.279
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Grenen |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 2,3 x 1,5 x 2,6 m |
| Valzone | 4,8 x 4,5 m |
| Obstakelvrije zone | 5,3 x 4,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
