4 varianten
op basis van materiaal
Kasteel Beaumaris
€ 11.422
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Rollenspel |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 4,1 x 2,5 x 2,1 m |
| Valzone | 2,9 x 2,6 m |
| Obstakelvrije zone | 7,2 x 5,6 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
