Duikel trio H1.22-1.02-0.82
€ 1.652
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | RVS |
| Speelfuncties | Duikelen |
| Valhoogte | 1,3 m |
| Afmetingen | 4,5 x 0,1 x 1,2 m |
| Valzone | 5,5 x 3,0 m |
| Obstakelvrije zone | 5,5 x 3,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
€ 1.652
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | RVS |
| Speelfuncties | Duikelen |
| Valhoogte | 1,3 m |
| Afmetingen | 4,5 x 0,1 x 1,2 m |
| Valzone | 5,5 x 3,0 m |
| Obstakelvrije zone | 5,5 x 3,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |