Klimduikel trio
€ 2.298
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | RVS |
| Speelfuncties | Duikelen, Klimmen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 3,9 x 0,7 x 1,6 m |
| Valzone | 4,7 x 3,7 m |
| Obstakelvrije zone | 4,7 x 3,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
€ 2.298
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | RVS |
| Speelfuncties | Duikelen, Klimmen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 3,9 x 0,7 x 1,6 m |
| Valzone | 4,7 x 3,7 m |
| Obstakelvrije zone | 4,7 x 3,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |