Klimwand dubbel muurmontage
€ 4.906
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Bewegen, Klimmen, Klimwand |
| Valhoogte | 0,6 m |
| Afmetingen | 4,8 x 0,2 x 1,3 m |
| Valzone | 7,8 x 3,1 m |
| Obstakelvrije zone | 7,8 x 3,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 65 kg |
| Grootste onderdeel | 2,4 x 1,2 x 0,4 m |
