5 varianten
op basis van materiaal
Dorp Barruera
€ 13.483
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Rollenspel, Speelhuis |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 4,3 x 2,8 x 2,2 m |
| Valzone | 2,9 x 2,7 m |
| Obstakelvrije zone | 7,3 x 5,8 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
