2 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel Vrijbuiter
€ 25.283
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Hardhout |
| Speelfuncties | Glijden, Klimmen, Klimtoestel, Klimwand, Slingeren |
| Valhoogte | 2,3 m |
| Afmetingen | 8,6 x 3,2 x 4,8 m |
| Valzone | 11,1 x 6,5 m |
| Obstakelvrije zone | 11,6 x 6,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
