5 varianten
op basis van materiaal
Kasteel Bojnice
€ 16.610
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Klimmen, Rollenspel |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 5,0 x 4,0 x 3,0 m |
| Valzone | 7,5 x 6,5 m |
| Obstakelvrije zone | 8,0 x 7,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 52,1 kg |
| Grootste onderdeel | 3.2 x 0.7 x 0.6 m |
