4 varianten
op basis van materiaal
Kasteel Himei-Jo
€ 30.054
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Klimmen, Rollenspel |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 6,6 x 5,0 x 3,0 m |
| Valzone | 9,1 x 7,6 m |
| Obstakelvrije zone | 9,6 x 8,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 52,1 kg |
| Grootste onderdeel | 2,43 x 0,75 x 0,9 m |
