2 varianten
op basis van materiaal
Politieauto
€ 5.108
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Educatie, Rollenspel |
| Valhoogte | 0,3 m |
| Afmetingen | 2,3 x 1,3 x 1,0 m |
| Valzone | 5,3 x 4,3 m |
| Obstakelvrije zone | 5,3 x 4,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 28 kg |
| Grootste onderdeel | 1.2 x 1.0 x 0.1 m |
