4 varianten
op basis van materiaal
Waterwereld Madeira
€ 2.815
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Waterspel |
| Valhoogte | 0,6 m |
| Afmetingen | 3,3 x 1,7 x 0,8 m |
| Valzone | 6,2 x 4,6 m |
| Obstakelvrije zone | 6,2 x 4,6 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 32,1 kg |
| Grootste onderdeel | 2,28 x 0,29 x 0,17 m |
