Taludglijbaan H1.5
€ 3.376
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Glijden |
| Valhoogte | < 0,6 m |
| Afmetingen | 3,3 x 0,9 x 1,7 m |
| Valzone | 6,1 x 4,7 m |
| Obstakelvrije zone | 6,6 x 4,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
€ 3.376
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Glijden |
| Valhoogte | < 0,6 m |
| Afmetingen | 3,3 x 0,9 x 1,7 m |
| Valzone | 6,1 x 4,7 m |
| Obstakelvrije zone | 6,6 x 4,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |