5 varianten
op basis van materiaal
Dubbele schommel met 2 PZ H2.5
SKUBBP.034.5A
ProductcategorieSchommels
Sub productcategorieDubbele schommel
ProductlijnBasic Play
€ 3.440
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 4 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Schommelen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 3,5 x 1,6 x 2,6 m |
| Valzone | 7,2 x 4,2 m |
| Obstakelvrije zone | 8,2 x 6,3 |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
3 varianten op basis van materiaal
-
4 varianten op basis van materiaal
-
5 varianten
-
6 varianten op basis van materiaal
-
6 varianten op basis van materiaal
