Liggende balansbalk
€ 211
Toestelinformatie
| Leeftijd | 0 - 80 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Bewegen |
| Valhoogte | 0,3 m |
| Afmetingen | 2,0 x 0,3 x 0,3 m |
| Valzone | 5,0 x 3,5 m |
| Obstakelvrije zone | 5,0 x 3,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 1 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 29 kg |
| Grootste onderdeel | 2,0 x 0,8 x 0,2 m |
