4-Persoonswip
€ 1.579
Toestelinformatie
| Leeftijd | 2 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Wippen |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 3,8 x 0,3 x 0,7 m |
| Valzone | 5,9 x 2,2 m |
| Obstakelvrije zone | 5,9 x 2,2 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 64 kg |
| Grootste onderdeel | 3,8 x 0,5 x 0,3 m |
