6 varianten
op basis van materiaal
Multi schommel Anti-wrap H2.2
SKUBBP.036.0G
ProductcategorieSchommels
Sub productcategorieAnti-wrap
ProductlijnBasic Play
€ 4.352
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Grenen |
| Speelfuncties | Schommelen, Zitten |
| Valhoogte | 1,3 m |
| Afmetingen | 5,7 x 1,4 x 2,3 m |
| Valzone | 7,1 x 5,3 m |
| Obstakelvrije zone | 8,1 x 6,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
2 varianten op basis van materiaal
-
2 varianten op basis van materiaal
-
6 varianten op basis van materiaal
-
3 varianten op basis van materiaal
-
