Springplank
€ 2.302
Toestelinformatie
| Leeftijd | 3 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | RVS |
| Speelfuncties | Springen, Veren |
| Valhoogte | 0,5 m |
| Afmetingen | 1,4 x 0,5 x 0,5 m |
| Valzone | 4,4 x 3,5 m |
| Obstakelvrije zone | 4,4 x 3,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
€ 2.302
| Leeftijd | 3 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | RVS |
| Speelfuncties | Springen, Veren |
| Valhoogte | 0,5 m |
| Afmetingen | 1,4 x 0,5 x 0,5 m |
| Valzone | 4,4 x 3,5 m |
| Obstakelvrije zone | 4,4 x 3,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |