Combinatietoestel Vrijbuiter
€ 11.474
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Hardhout |
| Speelfuncties | Duikelen, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,3 m |
| Afmetingen | 3,7 x 3,6 x 3,7 m |
| Valzone | 6,2 x 5,6 m |
| Obstakelvrije zone | 6,7 x 5,6 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
