2 varianten
op basis van materiaal
Nijntje voorleesstoel
€ 1.968
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 80 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Rollenspel, Zitten |
| Valhoogte | 0,6 m |
| Afmetingen | 1,2 x 0,5 x 1,3 m |
| Valzone | 4,2 x 3,5 m |
| Obstakelvrije zone | 4,2 x 3,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 16 kg |
| Grootste onderdeel | 1,2 x 1 x 0,02 m |
