2 varianten
Klimtoestel parcours
SKUBBP.071.6H
ProductcategorieKlimtoestellen
ProductlijnBasic Play
€ 17.222
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Hardhout |
| Speelfuncties | Balanceren, Klimmen, Klimtoestel, Ruimtenet |
| Valhoogte | 1,4 m |
| Afmetingen | 10,6 x 1,7 x 2,4 m |
| Valzone | 13,5 x 4,7 m |
| Obstakelvrije zone | 13,5 x 4,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
7 varianten op basis van materiaal
-
6 varianten op basis van materiaal
-
3 varianten op basis van materiaal
-
2 varianten op basis van materiaal
-
3 varianten op basis van materiaal
