Combinatietoestel
€ 18.743
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 5,1 x 3,8 x 1,9 m |
| Valzone | 7,8 x 6,7 m |
| Obstakelvrije zone | 8,2 x 6,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
