6 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel Sodaliet
€ 30.085
Aluminium blauw met glijbaan polyester oranje
BBP.610.9AP
€ 30.198
Aluminum zwart met glijbaan polyester oranje
BBP.610.9BP
€ 30.085
Aluminium zwart met glijbaan rvs
BBP.610.9BR
€ 31.803
Gerecycled kunststof met glijbaan polyester blauw
BBP.610.9KP
€ 25.611
Gerecycled kunststof met glijbaan polyester oranje
BBP.610.9UP
€ 25.520
Rec kunststof met Poly Grn Glb
BBP.610.9UP-062
€ 25.541
Gerecycled kunststof met glijbaan rvs
BBP.610.9UR
€ 27.238
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Glijden, Klimmen, Kruipen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 6,7 x 6,0 x 3,5 m |
| Valzone | 9,6 x 8,6 m |
| Obstakelvrije zone | 9,6 x 9,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 46 kg |
| Grootste onderdeel | 3,2 x 0,9 x 0,8 m |
