5 varianten
op basis van materiaal
Dorp Morella
€ 25.561
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Klimmen, Rollenspel |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 7,2 x 5,4 x 3,0 m |
| Valzone | 9,3 x 7,7 m |
| Obstakelvrije zone | 10,3 x 7,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 52,1 kg |
| Grootste onderdeel | 2,5 x 0,75 x 0,9 m |
