4 varianten
op basis van materiaal
Zandbak Rebo 2.7 x 2.7 x 0.2
SKU255.272.73K.001
ProductcategorieZand & water
Sub productcategorieZandbak zonder zitjes
ProductlijnBasic Play
€ 1.680
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Zandspel |
| Valhoogte | 0,3 m |
| Afmetingen | 2,7 x 2,7 x 0,2 m |
| Valzone | 5,7 x 5,7 m |
| Obstakelvrije zone | 5,7 x 5,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
5 varianten op basis van materiaal
-
4 varianten op basis van materiaal
-
5 varianten op basis van materiaal
Combinatietoestel Kasteel
Gerecycled kunststof met glijbaan polyester blauwArtikel: BBP.360.5KP€ 16.435 -
2 varianten op basis van materiaal
-
