6 varianten
op basis van materiaal
Zandbak Rebo 6.0 x 5.0 x 0.4
€ 5.411
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Zandspel |
| Valhoogte | 0,5 m |
| Afmetingen | 6,0 x 5,0 x 0,4 m |
| Valzone | 9,1 x 8,1 m |
| Obstakelvrije zone | 9,1 x 8,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
