3 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 7.221
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Glijden, Klimmen, Klimtoestel |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 3,1 x 1,0 x 2,4 m |
| Valzone | 5,7 x 4,0 m |
| Obstakelvrije zone | 5,7 x 4,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
