5 varianten
op basis van materiaal
Duikel trio H0.81-1.00-1.20
€ 1.191
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Duikelen |
| Valhoogte | 1,2 m |
| Afmetingen | 2,5 x 0,1 x 1,3 m |
| Valzone | 3,5 x 3,1 m |
| Obstakelvrije zone | 3,5 x 3,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
