Veerhobbel Paard Zwart
€ 1.088
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Veren |
| Valhoogte | > 0,6 m |
| Afmetingen | 0,9 x 0,4 x 1,0 m |
| Valzone | 3,1 x 2,5 m |
| Obstakelvrije zone | 3,1 x 2,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 30 kg |
| Grootste onderdeel | 2.2 x 0.9 x 0.6 m |
