Combinatietoestel luie trap
€ 9.766
Toestelinformatie
| Leeftijd | 2 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 3,3 x 2,8 x 2,9 m |
| Valzone | 5,7 x 5,3 m |
| Obstakelvrije zone | 6,3 x 5,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 130 kg |
| Grootste onderdeel | 1,0 x 1,8 x 3,0 m |
