2 varianten
op basis van materiaal
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | RVS |
| Speelfuncties | Waterspel |
| Valhoogte | 0,5 m |
| Afmetingen | 1,1 x 0,4 x 1,6 m |
| Valzone | 4,1 x 3,4 m |
| Obstakelvrije zone | 4,1 x 3,4 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
