Tunnel Blauw
€ 2.679
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Kruipen |
| Valhoogte | 0,8 m |
| Afmetingen | 1,8 x 0,9 x 0,8 m |
| Valzone | 5,1 x 4,3 m |
| Obstakelvrije zone | 5,1 x 4,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 20 kg |
| Grootste onderdeel | 1,5 * 0,8 * 0,8 m |
