5 varianten
op basis van materiaal
Multi schommel H2.2
€ 3.706
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Grenen |
| Speelfuncties | Schommelen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 5,7 x 1,5 x 2,23 m |
| Valzone | 6,3 x 5,4 m |
| Obstakelvrije zone | 7,3 x 6,6 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 15 kg |
| Grootste onderdeel | 3,2 x 0.3 x 0,3 m |
